Agjencia Zhurnal.mk.

Sara Hoxha publikon imazhe të reja nga debutimi i saj në filmin “Në kuadër të dashurisë”

Prej javësh është konfirmuar realizimi i filmit me titullin “Në kuadër të dashurisë”.

Protagonistë të tij do të jenë fituesi i BBVA 2, Luiz Ejlli dhe ‘rivalja’ e tij, aktorja e njohur Olta Gixhari.

Ndërsa pjesë e kastit do të jenë edhe shumë emra të tjerë të njohur si Luan Jaha, Ylber Bardhi, Olta Daku, Megi Pojani e Sara Hoxha.

Foto: Sara Hoxha/Instagram

Kjo e fundit ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram, të realizuara gjatë xhirimeve të filmit në Korçë.

Partnerja e reperit, Ledri Vula shihet e veshur në një kostum me ngjyrë të zezë e shoqëruar nga pjesa tjetër e aktorëve.

Foto: Sara Hoxha/Instagram

Ndërkohë, theksojmë që faqja zyrtare e Top Channel Films tashmë ka konfirmuar se filmi do të shfaqet në kinema nga tetori i këtij viti. 

Related posts

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

D V

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

D V

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

D V