Agjencia Zhurnal.mk.

Santiana imiton dhe e përqesh banoren e re të Big Brother VIP Kosova 2

Loja pak ndryshoi që kur ka hyrë banorja e re, Kaderja, e cila fillimisht kur hyri pretendonte që nuk i njihte banorët.

Duket që banorja e re, Kader, nuk e ka filluar lojën edhe aq mbarë, pasi vazhdimisht ka përplasje me ndonjërin prej banorëve.

Qysh në mëngjes kur u zgjuan, ajo del në oborr dhe i bashkohet Santianes, Besit, Edonës, Bucit dhe Ganisë për kafenë e mëngjesit.

Foto: Screenshot/YouTube

Edona hedh pak thumba duke u thënë atyre: “Kjo Shqipen ta fshinë”.

Santiana godet me një përgjigjje “si në ajër” duke thënë: “Këpucat ndoshta, veç këpucat se Shqipen jo”.

Pas kësaj eskalon pakëz situata me Santianën e cila nis e imiton me përqeshje Kederen, duke e shtrëmbëruar mënyrën se si flet ajo.

Ndërsa Edona mendon që Santiana ka filluar të ndryshojë, pasi ajo zakonisht nuk flet kështu. 

Related posts

Miss Venezuela vdes pas një operacioni rutinë në fytyrë

Xh M

Gazetarja e njohur: Kam fjetur me shokun e ngushtë në një dhomë, kur shkonim me pushime

D V

Princi William shihet për herë të parë në publik prej kur Kate Middleton njoftoi se u diagnostikua me kancer

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy