Agjencia Zhurnal.mk.

Sanksionohen 167 shoferë në Shkup, 42 për tejkalim shpejtësie

Shkup, 25 shkurt – Siç informoi sot MPB-ja, 42 vozitës janë gjobitur për tejkalim të shpejtësisë ssë lejuar, 17 për drejtim të mjetit nën ndikimin e alkoolit, 10 vozitës për drejtim mjeti pa patentë shofer, si dhe 12 denime ndaj shoferëve që kanë kaluar në semafor të kuq.

Related posts

Rikthehet në politikë Hazbi Lika, i bashkangjitet Izet Mexhitit?

Xh M

Gjykata Supreme pasnesër do të mbajë seancë publike pas ankesës së babait të Vanjës kundër masës së paraburgimit

Xh M

Shporta sindikale minimale për prill është 60.212 denarë, rritet për 1.214 denarë në krahasim me marsin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky