Agjencia Zhurnal.mk.

Sandra Bullock hoqi dorë nga karriera në Hollywood, për t’u kujdesur për partnerin Bryan Randall para vdekjes së tij

Sandra Bullock e ndërpreu karrierën e saj në Hollywood për t’u kujdesur për të dashurin e saj të sëmurë rëndë, Bryan Randall, i cili vdiq gjatë fundjavës pas një beteje tre-vjeçare me ALS, thanë burimet për PageSix.

Kur aktorja doli në tapetin e kuq së bashku me kolegun e saj, Channing Tatum në premierën e filmit të tyre “The Lost City” në mars 2022 – pa Randall në krah të saj – pakkush e kishte idenë se çfarë po ndodhte prapa skenave.

Tatum besohet të ketë qenë mes një grupi të vogël të vetëdijshëm se Randall, një fotograf, vuante nga sëmundja.

Foto: GC Images

Që atëherë, Bullock është parë vetëm disa herë në publik.

Ndërsa promovonte komedinë, Bullock – e cila e quajti Randall, 57 vjeç, “dashuria e jetës sime” – zbuloi se ajo do të merrte pushim.

“Dua të jem në shtëpi. Unë nuk po i bëj asnjë nder askujt që po investon në një projekt nëse them. Unë thjesht dua të jem në shtëpi”, tha ajo për CBS Sunday Morning.

“Sepse unë gjithmonë vrapoja, gjithmonë vrapoja tek gjëja tjetër. Unë dua vetëm të jem i pranishëm dhe përgjegjës për një gjë”, kishte deklaruar aktorja.

SplashNews.com

Ajo i konfirmoi gazetares Tracy Smith se “The Lost City” do të ishte filmi i saj i fundit për një kohë, duke shtuar, “Dhe nuk e di se çfarë kjo “për një kohë do zgjas”.

Një producent kryesor i Hollywoodit tha për Page Six: “Unë nuk mendoj se njerëzit e dinin që Sandra në të vërtetë u nis për t’u kujdesur për Bryan.”

Tendosja në fytyrën e Bullock kur ajo u pa për herë të fundit në publik në prill, teksa u bashkua me agjentin e saj të gjatë, Kevin Huvane nga CAA, për darkë në Blue Ribbon në Soho.

Pamje pa grim, Bullock dukej e rraskapitur dhe e përlotur ndërsa Huvane e mbante krahun rreth saj.

Foto: BackGrid

“Unë e di që agjentët e saj kanë qenë jashtëzakonisht mbrojtës ndaj saj. Askush nuk tha asnjë fjalë”, tha një burim.

Bullock u takua për herë të parë me Randall pasi e punësoi për të bërë fotografi në një festë ditëlindjeje për djalin e saj Louis, tani 13 vjeç, në vitin 2015.

Ata dolën publikisht si çift në tetor të atij viti, në premierën e filmit të saj “Our Brand is Crisis”.

Aktorja nuk kishte qenë në një lidhje serioze që nga ndarja e hidhur nga ish-bashkëshorti i saj, Jesse James, në vitin 2010 – në të njëjtin vit kur ajo adoptoi Louis.

Randall besohej se kishte kaluar kohë në shtëpinë e Bullock në Malibu, ai kujdesej për shëndetin kryesisht në shtëpinë e saj në Beverly Hills, nga një ekip infermierësh.

Related posts

Burri i Shkurte Fejzës: Gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

Xh M

Pro Band lanson duetin me Ganën, quhet ‘Goce Goce’

Xh M

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy