Agjencia Zhurnal.mk.

Samsung do të prezantojë telefonat e rinj Galaxy së shpejti

Kompania ka njoftuar një ngjarje për 11 gusht.

 

Për disa ditë ka pasur spekulime se Samsung mund të planifikojë një ngjarje në gusht në të cilën do të paraqiten pajisjet e reja.

Dhe tani është shfaqur një poster zyrtar i ngjarjes, për të cilin GSMArena raporton, ndër të tjera.

Prandaj, shfaqja duhet të zhvillohet në 11 gusht.

Ngjarja fillon në 16:00, me kohën tonë lokale ndërkohë që hashtagët tashmë japin një pamje shumë të qartë të pajisjeve të reja që mund të prisni.

Bëhet fjalë për telefonat inteligjentë Galaxy, kufjet dhe një orë inteligjente.

Konkretisht, mendohet se do të prezantohen këto pajisje:

Galaxy Z Fold3
Galaxy Z Flip3
Galaxy Buds2
Galaxy Watch4. 

Related posts

Xiaomi i thotë lamtumirë “Mi”

Redaksia

Honor 60 do të prezantohet më 1 dhjetor, priten tre versione

D V

Twitter po sjell butonin “pro” dhe “kundër”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More