Agjencia Zhurnal.mk.

Sami Kurteshi e quan gënjeshtër lajmin se ka sulmuar fizikisht një anëtar në KQZ

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Sami Kurteshi, ka folur pas raportimeve se ai e ka sulmuar fizikisht një anëtar të KQZ-së.

 

Kurteshi ka thënë se kjo është gënjeshtër.

“Jo, nuk është e vërtetë. Është gënjeshtër”, ka deklaruar Kurteshi.

Ndryshe, në disa media është raportuar se Kurteshi ka sulmuar fizikisht një anëtar të KQZ-së, për shkak se nuk kishte vendosur maskë kundër COVID-19.

Related posts

Plenkoviq: Kroacia dhe Kosova kanë raporte të shkëlqyera, do t’iu ndihmojmë në rrugën drejt BE-së

D V

Konfirmohen 20 raste të reja me coronavirus në Kosovë

D V

Pesë kongresmenë i dërgojnë letër Biden dhe Blinken për situatën me taga mes Kosovës dhe Serbisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More