Agjencia Zhurnal.mk.

Samanta merr vëmendjen me pozat e reja

Përveç të qenit një këngëtare e pëlqyer, Samanta Karavella josh vëmendjen e publikut edhe me dukjen e saj.

 

Ajo ndiqet nga më shumë se gjysmë milion fansa në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta dhe karriera e saj.

Gjatë të martës, këngëtarja i ka publikuar disa fotografi me poza atraktive që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

(Foto: Instagram/samantaofficial)

Këngëtarja është shfaqur me një veshje që i ekspozon pjesën e dekoltesë, ndërkohë që paraqitet me sutiene në imazhet ‘selfie’ të saj.

Ndryshe, Samanta është paraqitur tërheqëse edhe në videoklipin e këngës “Mala X Cha Cha Cha” që numëron mbi 1.5 milion shikime.

Related posts

‘Përpara Kosova, paç fat’ – Rita Ora shpërndan parakalimin e ekipit tonë në Tokio

D V

Ngritet padi kundër aktorit Alec Baldwin për rastin tragjik në xhirimet e “Rust”

D V

E kishte blerë 1.6 milion, Leo DiCaprio po e shet për 10 milionë dollarë rezidencën e tij luksoze në Malibu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More