Agjencia Zhurnal.mk.

Samanta Karavella të mërkurën publikon këngën e radhës nga albumi i ri “Mama”

Artistja e njohur nga Shqipëria, Samanta Karavella, është thuajse në finalizim të këngës së re nga albumi i saj “Mama”.

 

Në një njoftim të ri të bërë në rrjete sociale, këngëtarja ka bërë të ditur se të mërkurën (15 nëntor) publikon këngën e radhës “Jeta Ime”.

Duket të jetë një baladë dashurie, për të cilën ka shpërndarë një insert të shkurtër në Instagram.

Samanta Karavella (Foto: Instagram)

“Jeta ime/e mërkurë 18:00. Albumi Mama 2022”, kanë qenë fjalët krahas postimit të Karavellës.

Të parin projekt të quajtur “Mama” e lansoi rreth një muaj më parë, i cili u prit mirë dhe deri më tani ka kaluar shifrën e një milion klikimeve.

Këngët e tjera besohet se do të lansohen në vitin 2022, ashtu siç edhe e ka titulluar albumin.

Samanta ndryshe po vazhdon të jetë shumë e pëlqyer për zhanrin duke qenë se i ka qëndruar besnike që nga fillimi. 

Related posts

“Kosova është Shqipëri”, Stresi publikon video duke e djegur flamurin e Serbisë në protestën kundër Vuçiq

D V

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Jade Thirlwall tregon pendimin e saj më të madh sa i përket bukurisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More