Agjencia Zhurnal.mk.

Sadi Bexheti: Teuta dhe Bilalli shkojnë në rrethin e dytë!

Shkup, 17 tetor – Kandidati i PDSH-së, për Tetovën, Sadi Bexheti, në studio të hapur në TV21, tha se në Tetovë në rreth të dytë shkojnë Teuta Arifi nga BDI dhe Bilall Kasami, nga Lëvizja Besa.

 

Related posts

Gostivari i pari, deri tani janë regjistruar mbi 25 mijë qytetarë

D V

Sot mbidhet Komisioni kuvendor për mbrojtje dhe siguri

N E

Qeveria: Propozimi i vetëm për zgjidhjen e mosmarrëveshjes midis Maqedonisë dhe Bullgarisë është ai portugez

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More