Agjencia Zhurnal.mk.

Sa të tjerë kanë të njëjtin emër si ju në Shqipëri?

Shumë qytetarë të Kosovës ia vendosin emrat fëmijëve në bazë të emrave të qyteteve në Shqipëri.

Në Kosovë mund të gjesh emra Saranda, Vjosa, Shkumbin, Vlora, Milot, Berat etj.

Por, sa i kemi emrat e njëjtë me qytetarët në Shqipëri?

Për të parë se sa persona e kanë emrin e njëjtë sikur të juajin në Shqipëri dhe në cilat zona më shumë ju mund të klikoni në këtë link

Related posts

Dështimi i votimit të Komisionit Hetimor, Memli Krasniqi thërret konferencë të jashtëzakonshme

D V

Ministri Sveçla takon homologët gjatë vizitës në Katar, bisedon për zhvillimet e fundit të sigurisë

D V

Shefi i diplomacisë austriake kërkon liberalizimin e vizave për Kosovën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More