Agjencia Zhurnal.mk.

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

Moderatorja shumë e dashur për publikun, ka ndarë një fotografi të para shumë viteve, në llogarinë e saj në Instagram.

Me sa duket Marina ka shfaqur nostalgji duke ndarë një fotografi kaq të vjetër me të gjithë fansat e saj.

Ylli i televizionit shqiptar, në këtë fotografi duket të ketë qenë në fillimet e karrierës së saj televizive.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Nëpërmjet kësaj fotografie mund të vërejmë që Marina ka arritur ta ruaje bukurinë e saj në mënyre perfekte deri në ditët e sotme.

Po ashtu bukuroshja i ka qëndruar besnike dukjes së saj ikonike me flokët bionde.

“Para 17 vitesh (2007) sa shpejt ikin vitet” – ishte përshkrimi që ajo bëri mbi fotografinë.

Related posts

Zuna së shpejti vjen me një mega bashkëpunim me Majk

Xh M

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

D V

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky