Agjencia Zhurnal.mk.

Sa janë të sigurta veturat Golf 2?

Golf 2 është një veturë shumë e përdorur dhe ekonomike, por sa i sigurt është?

 

Kjo makinë është akoma shumë e përdorur në vendin tonë, dhe njihet për popullaritet të madh.

Në këtë video duket qartë që kjo veturë nuk është aspak e sigurt në raste aksidentesh, kështu që duhet të jeni shumë të kujdesshëm.

Related posts

Industria gjermane e veturave pritet të rimëkëmbet në 2022

D V

Tesla do të përdorë “teknikat e mekanikëve të Formula 1” për të ofruar servisim më të shpejtë të veturave

Lea Muslija

Sa kohë duhet pritur për t’u bërë pronar i një veture të re Toyota Land Cruiser?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More