Agjencia Zhurnal.mk.

Sa herë gruaja e pyet se ku janë fëmijët, ky baba i dërgon asaj fotomontazha gazmore

Sa herë që një grua e pyet se ku janë fëmijët, ky baba ka kohë që të tallet me të.

 

Në fakt, ai i dërgon asaj fotomontazh gazmore, por që realitet duken si bizare.

“OnAdventureWithDad” tashmë ka publikuar edhe imazhet më të reja, natyrisht, ato janë gazmore!

Shikoni fotografitë e mëposhtme dhe vlerësojeni vetë.

Related posts

Vizatimi i reve për 600 ditë me radhë (video)

Z H

Aksident i çuditshëm në Kroaci: Një çift i dashuruar ra në një pus, u shpëtuan nga mysafirët e dasmës

D V

Zgjidhet misteri i ‘vrimës së zezë’ që u identifikua përmes Google Maps në mes të oqeanit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More