Agjencia Zhurnal.mk.

Ryva Kajtazi publikon video nga xhirimet e klipit të ri

Ryva po bën gati projektin e ri.

 

Këngëtarja kosovare këto ditë është duke punuar rreth finalizimit të këngës së re të cilën do e shoqërojë me klip, shkruan lajmi.net

Ryva sot ka sjellë imazhe duke treguar paraqitjen e saj në një fustan të bardhë me elemente të veshjeve kombëtare.

Vëmendje mori edhe frizura dhe grimi i këngëtares duke e bërë të duke më ndryshe se zakonisht.

Ndërkohë që sonte Ryva nuk ka hezituar të publikojë sekuenca nga kënga e saj e re, ani pse ende nuk ka dhënë datë të publikimit. 

Related posts

Megan Fox pranon se ndihet e pasigurt për trupin e saj

D V

“Si thikë në zemër ky mesazh”, personazhet shqiptare reagojnë për rastin e Meritës që shteti austriak ia ndaloi bashkimin me vajzën e sëmurë

D V

“Gastronomia deri në orën 01:00”, Labi ka disa fjalë pas ndryshimit të masave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More