Agjencia Zhurnal.mk.

Ryva Kajtazi duket ndryshe në imazhet e reja, merr vëmendjen me dukjen atraktive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi, është në përgatitje e sipër të një projekti të ri muzikor.

 

Ajo këto ditë ka kryer xhirimet e klipit të ri, i cili do të jetë shumë shpejt i gatshëm për publikun.

Ryva ndërkohë ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa imazhe nga xhirimet, ku është dukur mjaft atraktive me pamjen e saj.

Foto: Ryva Kajtazi/Instagram

Ajo ndër vite ka ndryshuar shumë, teksa fansat nuk hezitojnë ta komplimentojnë për mënyrën se si duket ajo sot.

Këngëtarja nuk ka dhënë detaje shtesë mbi klipin e saj të ri, por që përmes një fotografie ka lënë të kuptohet se mund të shfaqet me veshje me elemente tradicionale në këtë projekt.

Foto: Ryva Kajtazi/InstaStory

Ryva përndryshe është e martuar prej më shumë se gjashtë vitesh, dhe me bashkëshortin e saj, Fidanin, kanë së bashku dy fëmijë.

Viteve të fundit, ajo është më shumë e përkushtuar në zhanrin e muzikës popullore. /Telegrafi/

Foto: Ryva Kajtazi/Instagram

Related posts

Me bikini dhe ulur mbi të dashurin e saj, Erjona ngacmon imagjinatën

D V

Ëngjëllusha Salihu merr vaksinën anti-Covid

D V

Gili befason me ndryshimin në pamje, merr gjithë vëmendjen në fotot e reja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More