Agjencia Zhurnal.mk.

Rudina Dembacaj ndanë momente romantike nga Italia me Mark Frrokun

Rudina dhe Marku po kalojnë pushime të bukura.

 

Aktorja dhe ish deputetit shqiptar kanë zgjedhur Italinë si destinacion për pushimet e tyre.

Është Rudina ajo e cila ka ndarë imazhe të shumta nga atje, meqë rast solli edhe një me partnerin, ku dyshja pozuan të lumtur e të përqafuar krahë njëri-tjetrit.

Ka dy vite që kur dyshja simpatike u zunë mat në një restaurant, ku nga ai moment u kuptua lidhja e tyre e cila o forcua dita-ditës.

Theksojmë, se aktorja Dembacaj ka një djalë nga martesa e saj e parë.

Related posts

Dafina Zeqiri uron të dashurin e saj DJ Geek për ditëlindje

D V

Dafina Zeqiri dhe Majk paralajmërojnë bashkëpunimin

D V

Buzëqeshja nuk iu mungon edhe nën rrebeshin e shiut, Princi William dhe Kate kërkojnë falje që ‘morën me vete’ motin britanik në Karaibe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More