Agjencia Zhurnal.mk.

Rrufeja godet xhaminë në Prishtinë? (VIDEO)

Fronti i ftohtë në orët e mbrëmjes solli destabilizim të fuqishëm të atmosferës në shumë pjesë të Kosovës ku pati rrebeshe shiu, breshër dhe erëra të fuqishme, ndërsa nuk munguan as vetëtimat me bubullimë.

Një rrufe e fortë ra në Sharban të Prishtinës dhe duket sikur ka pasur kontakt me minaren e Xhamisë së këtij fshati.

Për më shumë vlerësojeni vet:

Woow! ⚡⚡⚡Duket sikur rrufeja ka goditur minaren e Xhamisë në Sharban të Prishtinës 🌩🌩⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡Video: Hajrullah Makolli

Posted by Meteo Ballkan on Monday, March 27, 2023

Related posts

Situata e krijuar në veri, Haliti thotë se Kurti ra në grackën e Vuçiqit

Xh M

​Përkujtohet 24-vjetori i vrasjes së pesë anëtarëve të familjes Kastrati në Pejë

Xh M

Grenell: Kosova ka nevojë që Thaçi sërish të kthehet në krye

Xh M