Agjencia Zhurnal.mk.

Rrokulliset vetura në Strazhë, tre të lënduar

Gostivar, 29 Prill – Vetura e llojit “Wolsfagen Golf”, me tabela regjistrimi nga stuga, e drejtuar nga A.Zh (27), ka fluturuar nga korisa më 29.04.2022 në orën 8 e 30 minuta rrugës për në Strazhë.

Në aksident me lëndime të rënda trupore ka përfunduar bashkëudhëtarja F.Zh (49) bashkë me një të mitur që gjendej në veturë që të dy nga fshati Dollogozhdë, ndërsa shoferi ka marr lëndime të lehta, të konstatuara në Qendrën Klinike në Kërcovë.

Policia ka bërë hetim në vendngjarje.

Related posts

Aksident në Shkup, lëndohet një 22-vjeçar

D V

Top Channel shkruan për “takim të fshehtë” Taravari-Ahmeti, demanton Taravari: Spekulim absolut!

I Z

LSM dhe KOSM bashkë në protestën e 1 Majit nën moton “Ne punëtorët”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky