Agjencia Zhurnal.mk.

Rrjedhin të gjitha llojet e ngjyrave të Apple iPhone 13 Pro dhe Pro Max

Ne tashmë kemi bërë një pamje paraprake të ngjyrave në të cilat mund të shfaqet iPhone 13 , por çfarë lidhje me ngjyrat iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max, do të ketë ndonjë ndryshim?

 

Mbi të gjitha, këto do të jenë modelet e reja të iPhone me ekranet 120Hz LTPO, kamerat me sensorë të mëdhenj dhe aftësitë e zgjeruara të zmadhimit, si dhe bateritë më të mëdha.

Lista e ngjyrave Apple iPhone 13 Pro dhe 13 Pro Max:

E zezë
Argjend
Ari 
Ari i perëndimit të diellit (ndjesi bronzi)

Siç mund ta shihni, ky është një largim rrënjësor nga ngjyrat e artë dhe blu. /

Related posts

iPhone 13 mund të mbështesë teknologjinë e modernizuar të karikimit

D V

Numri i lojtarëve të CS: GO ra ndjeshëm pas një dekade me popullaritet të pabesueshëm – arsyeja është e thjeshtë

D V

Me 319 Tbps, ekipi japonez arrin rekord të ri të shpejtësisë në internet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More