Agjencia Zhurnal.mk.

Rrëzohen disa lisa në Mitrovicë, u dëmtuan rëndë disa makina

Në qytetin e Mitrovicës një lis i madh është rrëzuar dhe si pasojë e kësaj ka shkaktuar jo pak dëme materiale ndaj disa veturave që ishin të parkuara aty.

 

Ngjarja ka ndodhur afër Palestrës ‘Minatori’ në qytetin e Mitrovicës.

Aty shihen njësitet e zjarrfikësve të cilët po merren me rastin.

Mirëpo deri tani nuk është raportuar për dëme në njerëz.

Related posts

Kusari: Seanca e radhës mbahet më 19 maj

D V

Osmani në Javën e Gruas: Kemi shumë punë për të përmbushur nivelin e demokracisë

D V

Për shkak të masave kundër COVID-19, qytetarët nuk lejohen të udhëtojnë për në Itali

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More