Agjencia Zhurnal.mk.

Rrahje në semafor në Shkup, i riu e sulmon me grushta, plaku ia kthen me shqelma (Video)

Përleshje fizike mes një personi të ri dhe një çifti pak më të moshuar është incizuar sot në Shkup.

Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale shihet se si shoferi i ri e godet me grushta të moshuarin, kurse ai ia kthen me shqelma.

Incidenti ka ndodhur në lagjen Kisella Vodë, kurse shkak ka qenë ngatërresa në trafik. Videon mund ta shikoni në këtë Link.

https://infomax.mk/wp/wp-content/uploads/2021/09/0-02-04-4530288e8b00bd9347f2183c7ff6d2cbd56d3e4b4698e826918f3f488982548d_32070933f6a635e6.mp4?_=1

Related posts

Aksident trafiku në autostradën Shkup-Kumanovë, lëndohen disa persona

Xh M

Me pistoletë plastike tentoi të grabisë bastoren në Shkup

Xh M

Arrestohet personi nga Gostivari, i mbajti mbyllur në shtëpi mjeshtërit pasi nuk ishte i kënaqur me punën e tyre

Xh M