Agjencia Zhurnal.mk.

Rrahje në fshatin Plemetin, arrestohen katër të mitur

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar katër persona të mitur në Obiliq. Të njëjtit dyshohet se të shtunën rreth orës 19:30 e kishin sulmuar një person tjetër në fshatin Plemetin.

“Më datën e lartcekur, viktima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga katër të dyshuar meshkuj te mitur. Më datën 26.03.2023 janë arrestuar katër te dyshuarit dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar dërgohen në mbajtje për 24 orë”, thuhet në njoftim.

Related posts

Vetura përplas dy vajza të reja në Kumanovë

Xh M

Tirana mbushet me eskorta të huaja, kaq euro kërkojnë për kryerjen e shërbimeve

Redaksia

I moshuari gjendet i vdekur në një banesë në Shkup

Xh M