Agjencia Zhurnal.mk.

Rrahje mes familjarëve në Ferizaj, arrestohen nga policia

Janë arrestuar gjashtë persona në Ferizaj pasi janë përleshur mes vete, raporton Policia e Kosovës. Sipas Policisë, të dyshuarit janë familjar mes veti dhe për shkak të një mosmarrëveshje ishin përleshur mes veti dhe të gjithë kanë pranuar tretman mjekësor.

 

Të gjithë të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Ferizaj 19.09.2022 – 17:45. Janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj kosovarë, familjar në mes veti, të cilët për shkak të një mosmarrëveshje ishin përlesh mes veti dhe të gjithë kanë pranuar tretman mjekësor. Të gjithë të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin e PK.

Related posts

Prishtinë, e mitura dërgohet në strehimore pasi u sulmua fizikisht nga babai

D V

Kurti: LVV është për shtyrje të zgjedhjeve lokale

D V

Konjufca: Dënojmë ashpër agresionin ushtarak të Rusisë ndaj Ukrainës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More