Agjencia Zhurnal.mk.

Rrahen mes vete dy infermiere në Qendrën Klinike

Shkup, 9 nëntor – Në njërën nga klinikat në Qendrën Klinike “Nënë Tereza” në Shkup, ka ndodhur përleshje mes dy kolegeve, njofton MPB.

 

“Me datë 07.11.2022 në ora 13:35 në Stacionin Policor Qendër, S.M.(47) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 12:00 në vendin e saj të punës në njërën nga klinikat në Kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” është sulmuar fizikisht nga kolegja e saj. V.M.

Policia ka marrë masa për zbardhjen e rastit.

Related posts

Qendra për Komunikime Civile: Rreziqe të larta nga korrupsioni në furnizimet për KOVID

Z.H

Trafiku nëpër disa vende të lagështa, rruga e pakalueshme mes fshatrave Rankovc dhe German për shkak të borës

Redaksia

Cili do të jetë fati i Talat Xhaferit? Sot VMRO-DPMNE dorëzon interpelancë për të

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More