Agjencia Zhurnal.mk.

Roza Lati do t’iu lë pa gjumë me këto poza në bikini të tejdukshme

Moderatorja shqiptare ka vendosë t’iu lë pa gjumë.

 

Roza Lati kohët e fundit thuajse ka mbushur profilin e instagramit të saj me foto provokuese.

Moderatorja e shumëpërfolur në mediat rozë edhe sonte ka vepruar njëjtë, tek sa ka sjellë disa poza tejet të zjarrta.

Ajo u shfaq e veshur me bikini transparente të punuara me lule kamomili, që e bën të duket mjaft e veçantë.

Ndërkohë që nuk munguan komentet pozitive nga ndjekësit e saj, të cilët i shprehën komplimentet e shumta të tyre.

Ndonëse, Roza e ka pranuar publikisht që është në lidhje, por asnjëherë nuk ka sjellë foto të partnerit. /Lajmi.net/

Related posts

Jennifer Lopez në një kombinim për femra të guximshme

D V

Amina Sadiku,një këngëtare e re,por jashtëzakonisht e talentuar dhe e suksesshme

Lea Muslija

“Deri n’përqafimet e ardhshme…” – Djali i Vjosa Berishës me reagim emocional për vdekjen e nënës

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More