Agjencia Zhurnal.mk.

Ronela Hajati takohet me yllin latin William Levy në eventin “GQ Men of the Year Awards”

Të enjten, revista GQ mbajti gala mbrëmjen e saj vjetore ” GQ Men of the Year Awards” në Madrid.

Në këtë event ishin të ftuar shumë personalitete nga bota e muzikës, sportit dhe aktrimit.

 

Sydney Sweeney, William Levy, Diego Luna, Joseph Quinn, Manuel Carrasco, Hector Bellerin, Jaime Lorente, Quevedo, Fernando Albaladejo, Sebastian Leilo dhe Dani Fernandez morën çmimin për karrierën, ndikimin dhe rëndësinë e tyre këtë vit.

E në event nuk mungoi edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati.

Ronela ishte në mesin e yjeve të shumta që parakaluan në tapetin e kuq, e madje ajo takoi edhe emrat më të njohur të industrisë.

Ishte pikërisht, Ronela ajo që ka ndarë me fansat e saj momente nga ceremonia e ndarjes së çmimeve në llogarinë e saj në ‘Insatgram’, ndërsa ka pozuar edhe përkrah një prej aktorëve më të famshëm dhe më të suksesshëm latin, William Levy.

Related posts

Publikohen pamje nga xhirimet e klipit të ri të Ardian Bujupit teksa shkëmben puthje me ish-konkurrenten e “Përputhen”, Jasmin Kadriun

D V

Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis Barker kurorëzohen në Santa Barbara

D V

E pyetin se a planifikon të bëhet sërish baba, kështu përgjigjet Mozzik

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More