Agjencia Zhurnal.mk.

Roma i bashkohet Milanit, Chelseat dhe Barcelonës për transferimin e Pedrazas

Roma është duke tentuar që të transferojë Alfonso Pedrazan nga Villareali.

 

Lojtari 25-vjeçar ka impresionuar me formën e tij në këto dy sezonet e fundit, duke bërë që shumë skuadra të interesohen për të.

Chelsea, Barcelona dhe Milani, janë që të gjithë në garë për transferimin e anëtarit të Villarealit.

Mesfushori është i hapur për t’u larguar nga Villareali, mirëpo këta të fundit nuk heqin dorë aq lehtë nga lojtari.

Sipas Calciomercato.it, skuadra spanjolle po kërkon të paktën 30 milionë euro për kartonine lojtarit.

Chelsea dhe Barcelona, janë dy opsionet e tij më të mundshme, mirëpo Roma dhe Milani mund ta joshin atë me një vend të titullarit në formacion.

Related posts

Xavi zbulon sekretet e tij prej trajneri

D V

Duket si qesharake, por është ligjore: Klauzola e çuditshme e bazës stërvitore të Unitedit që mund të kthehet në fushë të patateve

D V

Zyrtare: Uruguai largon nga posti i përzgjedhësit Oscar Tabarezi pas 15 vitesh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More