Agjencia Zhurnal.mk.

Robini konfirmon romancën me Marigona Krasniqin

Boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi, ka nisur një lidhje të re me bukuroshen Marigona Krasniqi.

 

Dyshja deri më tani kanë qëndruar larg kamerave, gjersa në mediat rozë është aluduar vazhdimisht për raportet mes tyre.

Megjithatë të martën, sportisti me prejardhje nga Juniku ka konfirmuar romancën e tij me bukuroshen Krasniqi.

Robin dhe Marigona Krasniqi (Foto: Instagram)

Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të përbashkët të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook.

Related posts

Beyonce uron Rita Orën për ditëlindjen e 31-të përmes web-faqes së saj personale

D V

Dhurata Dora poston imazhe nga prapaskenat e klipit të ri

D V

Naim Abazi rrëfen njohjen me Mihrije Brahën: Ishte dashuri me shikim të parë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More