Agjencia Zhurnal.mk.

Rizvanolli sot viziton KEK-un

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli sot do të vizitojë Korporatën Energjetike të Kosovës, më saktësisht, Termocentralin Kosova A.

 

Kjo vizitë e saj u bë e ditur nga një komunikatë për medie e Ministrisë së Ekonomisë, të cilët njoftuan se Rizvanolli do të jetë në KEK nga ora 16:00, ku do të flasë edhe për medie.

Related posts

Hasani: Marrëveshja e propozuar nga Kurti për paqe me Serbinë është primitive

D V

Haxhiu: Gjyshi im i ka dhënë bukë e armë Hashim Thaçit

D V

15 vjet dëbim nga Zvicra për dy kosovarët, kanë grabitur dyqane dhe pompa benzine

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More