Agjencia Zhurnal.mk.

Rita Ora shfaqi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan mëndafshi teksa nisej për në Las Vegas

Rita Ora shfaqi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan mëndafshi ndërsa hipi në një avion privat për udhëtimin e ditëlindjes së mikes së saj në Las Vegas

 

Ajo aktualisht është e vendosur në LA pasi ka punuar në Australi, shkruan Daily Mail.

Dhe Rita Ora shijoi një udhëtim të mbushur me argëtim këtë fundjavë ndërsa u drejtua për në Las Vegas, duke shpërndarë pamje në Instagram.

Thumbs up! The star, 30, showcased her toned legs in a black and gold print chain silk dress for the trip to celebrate her friend Anda Vlasaku's birthday

Ylli, 30 vjeç, shfaqi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan mëndafshi të zinxhirit të shtypur në të zezë dhe të artë për udhëtimin për të festuar ditëlindjen e shoqes së saj Anda Vlasaku.

Rita kompletoi pamjen e saj me taka ari dhe një çantë rripi me zinxhir bruz.

Wow! The star shared selfies from the back of a lavish car and stepping onto a private jet
Ajo u aksesua me gjerdanë me bruz dhe shtresat e arta dhe shtoi pak më shumë bluza me ari dhe unaza të thella.
Flokët e saj bjonde u modeluan në valë të buta dhe ajo bëri një deklaratë me rimel të ndritshëm blu.

Besties: Rita was joined by close friend Vas J Morgan on the sunny getaway and the pair posed for a selfie on the way to the airport

Ylli ndau selfie nga pjesa e pasme e një makine luksoze dhe shkelte në një avion privat.

Rock on! She also gave a rock sign to the camera while wearing a black face mask in another

Related posts

Banorët e Big Brother VIP falin namaz

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

Erion Veliaj takohet me familjen e Rita Orës në Londër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More