Agjencia Zhurnal.mk.

Rita Ora shfaqet elegante në Dubai derisa falendëron për përkrahjen në industrinë e modës

Rita Ora si rrallëherë është shfaq elegante.

 

Përveç si një këngëtare e suksesshme Rita ka në pronësi edhe dy kompani të cilat e kanë bërë pjesë të biznesit, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka mbajt një fjalim në Dubai duke falënderuar gjithë përkrahësit në këtë rrugëtim.

“Faleminderit @voguearabia @retailabudhabi që më keni ftuar! Kam pasur një kohë të shkëlqyeshme duke folur për të gjitha gjërat e modës dhe udhëtimin tim si një femër në industri dhe se si ne të gjithë mund të bashkohemi për të frymëzuar të ardhmen e modës dhe argëtimit nga e gjithë bota, pa marrë parasysh se nga jeni! Unë gjithmonë kam qenë kaq i zëshëm për të sjellë ëndrrat tuaja në realitet dhe për mundin dhe këmbënguljen! Faleminderit @mrarnaut për udhëtimin e mahnitshëm! ???????????????????? faleminderit @prada për veshjen e mrekullueshme”, ka shkruar Rita sipër fotografive.

Ndryshe, kënga e fundit e Ritës është “You for me”.

Related posts

Edhe pas ndarjes, Kanye West vazhdon ta ndihmojë Kim Kardashian në bizneset e saj

D V

Tre konkurentë të rinj në “Për’puthen”, midis tyre vëllai i Mevlanit

D V

Lansohet “Dilëm jasht”, projekti i ri muzikor nga Lyrical Son dhe MC Kresha

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More