Agjencia Zhurnal.mk.

Rita Ora merr vëmendjen me interpretimin dhe paraqitjen e saj në eventin “Business of Fashion Voices”

Rita Ora iu bashkua bashkëshortit të saj Taika Waititi në darkën dhe festën Gala të “Business of Fashion Voices” mbrëmjen e së enjtes.

Këngëtarja, 32 vjeçare, e cila performoi në event, zgjodhi të vishte një fustan të shkurtër të zi kur mbërriti në ‘Soho Farmhouse’ në Chipping Norton.

Ajo kombinoi numrin e strukturuar me çorape të zbehta dhe çizme me takë të çuditshme, shkruan DailyMail.

Rita theksoi tiparet e saj me një hije dramatike të argjendtë të syve dhe mbajti një çantë të lëmuar prej lëkure në dorë për të kompletuar veshjen e saj.

Duke qëndruar pranë bashkëshortit për një fotografi, Taika, 48 vjeç, dukej shumë elegant i veshur me një kostum blu dhe një këmishë të bardhë të shtresuar poshtë.

Më vonë, në mes të performancës së saj, Rita ndërroi fustanin duke veshur një model tjetër me lule blu.

Bashkë me çiftin në event ishte stilistja e modës Diane von Fürstenberg, 76 vjeçare, e cila mbante të veshur një bluzë me qafë të lartë me një xhaketë dhe pantallona prej sateni.

Pas eventit, Rita ndau me ndjekësit një pasqyrë të pushimeve të saj të fundit në Skoci me bashkëshortin Taika në një postim në Instagram të enjten.

Kjo paraqitje e saj vjen pas disa ditësh pushimi që ylli ndërkombëtar ka shijuar në vendlindjen e saj, në Kosovë.

Ajo erdhi në Prishtinë mëngjesin e së dielës ku e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Taika Waititi, festoi ditëlindjen e 33-të dhe u nderuar nga kryetari i Prishtinës me “Çelësin e Qytetit”.

Related posts

Si do e justifikon Alba këtë foto para Vedatit?!

Xh M

‘Marvel’ publikohet nga Dako

Xh M

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy