Agjencia Zhurnal.mk.

Rita Ora e nis ditën me fotografi ‘topless’, ndërsa shijon rrezet e diellit

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, kohëve të fundit ndodhet në Malibu të Kalifornisë.

Ajo ka shkuar atje për projektet e reja, ndërsa nuk ka hezituar që të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Pasditen e së enjtes, Ora e shënoi me një sërë fotografish atraktive të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ajo shihet ‘topless’ në këto imazhe e veshur vetëm me një palë geta të lidhura me çizmet e saj.

Duke i buzëqeshur kamerës dhe shijuar rrezet e diellit, 30-vjeçarja dukej mjaft tërheqëse dhe e lumtur në këto fotografi.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Duke ndjekur perëndime e diellit”, shkroi këngëtarja me origjinë shqiptare në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Rita përndryshe kohëve të fundit konfirmoi se do të rikthehet sërish në sezonin e ardhshëm të “The Voice Australia” si anëtare e jurisë, ku i janë ofruar një milion dollarë për t’u bërë pjesë e formatit.

Foto: Rita Ora/Instagram

Related posts

Yllka Kuqi dhe Durim Malaj publikojnë këngën e re “Nona”

D V

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

Një hit vjen nga Barbara, e titullon Favorita

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More