Agjencia Zhurnal.mk.

Rinor Havolli në ekipin organizativ të UEFA-s

Rinor Havolli është përfshirë në ekipin organizativ nga shtëpia më e madhe evropiane e futbollit UEFA.

Menaxheri i ndeshjeve të Kosovës ka qenë pjesë e organizimit të ndeshjes në Ligën e Evropës mes Dinamo Zagrebit dhe Sevillës.

Shumë i lumtur me këtë arritje, Havolli ka shkruar në Facebook.

“Ndeshja ime e parë si pjesë e ekipit organizativ të UEFA-së. Europa League, Dinamo Zagreb – Sevilla. Djali nga mahalla e shkrumave në Maksimir’, ka shkruar Havolli.

/Gazeta Olle/

Related posts

Kovaçevski konsideron se ligji i ri nuk do të ndihmojë për vazhdimin e afatit të pasaportave

D V

VLEN: Bujar Osmani është i vetmi që ia hapi qiellin Rusisë dhe e solli Sergej Llavrovin në Shkup

D V

Skandaloze/Çfarë e lidh Shaqir Fetahun me ish deputetin e Putinit që Radio Evropa e Lirë e përmend si udhëheqës të rrjetit prorus për ndikim në Ballkan (Foto)

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy