Agjencia Zhurnal.mk.

Rinia shpreh respekt për punën e palodhshme të personelit mjekësor

Shkup, 11 tetor – Respekt për angazhimin maksimal në betejën për të luftuar virusin CoVid-19 dhe porosi për t’u vaksinuar, ka qenë qëllimi i organizimit të Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar për të dhuruar lule për personelin mjekësor të Spitalit dhe Shtëpisë së Shëndetit në Gostivar.

 

Të rinjët e Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar gjatë ditës së djeshme qëndruan në Spitalin dhe Shtëpinë e Shëndetit në Gostivar për të shprehur mirënjohje për mjekët dhe stafin mjekësor që po japin kontribut mbivlerësues për të kaluar sfidën e shekullit që e gjithë bota e quajti luftë me armikun e padukshëm.

Forumi Rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar vijon me aktivitete të përditshme që organizohen në Green Club, një klub i të rinjëve të Gostivarit.

Related posts

Teuta Arifi: Energji e lirë dhe ekologjike për të gjithë

Z H

Zaev: Stacion të ri filtrues dhe kopsht të ri të fëmijëve në Haraçinë

D V

Zaevi në Çair: Kujdesemi për të gjithë, me projekte në vepër, esnafi do të ketë mundësi të reja për biznese

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More