Agjencia Zhurnal.mk.

“Rinia na shkoi”, banorët e Hasanbegut presin jetë më të mirë pas zgjedhjeve

Shkup, 17 tetor – Në lagjen Hasanbeg të Komunës së Gazi Babës procesi i votimit ka filluar në kohë pra në orën 7, por edhe këtu në disa vendvotime janë shfaqur probleme teknike me aparatet fingerprint. Megjithatë procesi i votimit nuk është ndërprerë.

 

Qytetarët presin realizimin e projekteve të premtuara gjatë fushatës, mbi të gjitha, siç thonë ata për të rinjtë, të cilët çdo ditë po lëshojnë vendin për jetë më të mirë./ALSAT-M

Related posts

Koment / Turpi i partive politike shqiptare, nga Reçica deri në Kumanovë! U bënë JESHIL, ME KA KREJT !

Redaksia

Pendarovski: Kam marrë konfirmimin se Greqia respekton Marrëveshjen e Prespës dhe dëshiron zbatim të plotë

D V

Takohen Sela dhe Mickovski, ja çka biseduan!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More