Agjencia Zhurnal.mk.

Rinia e “ngrirë” pas fotove

Në emisionin e sotëm do të shkoj në një studio fotografike, për të vizituar një fotograf të pavarur, Guo Liyuan. Zgjedhja e këtij profesioni për të kapur momente të bukura, për të ecur nëpër male, lumenj e liqene në rini, për të eksploruar vazhdimisht peizazhet e jetës dhe për të “ngrirë” kujtesën pas çdo fotoje, e bën Guo Liyuan-in të jetë çdo moment në lëvizje dhe të lumtur në një rini të përjetshme.

Rinia e "ngrirë" pas fotove

Rinia e "ngrirë" pas fotoveNë emisionin e sotëm do të shkoj në një studio fotografike, për të vizituar një fotograf të pavarur, Guo Liyuan. Zgjedhja e këtij profesioni për të kapur momente të bukura, për të ecur nëpër male, lumenj e liqene në rini, për të eksploruar vazhdimisht peizazhet e jetës dhe për të “ngrirë” kujtesën pas çdo fotoje, e bën Guo Liyuan-in të jetë çdo moment në lëvizje dhe të lumtur në një rini të përjetshme.

Posted by ZHURNAL.MK on Friday, September 23, 2022

Related posts

Gaza/ Një armëpushim i mundshëm mund të ndodhë brenda 24- 48 orëve nëse Izraeli pranon kërkesat e Hamasit

Xh M

Tragjedi në Serbi, çifti i të rinjve vret fëmijët një dhe tre vjeç, më pas hidhen nga kati i 17-të

Xh M

Iana, prezantuese AI nga Kina

V.E.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy