Agjencia Zhurnal.mk.

Rina zgjedh Zanzibarin si destinacion të radhës për pushime

Rina Balaj, është komentuar së fundi për jetën e saj private.

Ajo i ka dhënë fund lidhjes së saj me Sin Boy.

Së fundi ajo ka zgjedhur destinacionin e saj të ri të pushimeve.

E derisa ajo gjatë tërë verës është parë në Santorini të Greqisë, vend në të cilin ish i dashuri i saj jetonte, tani Rina ka zgjedhur një vend tjetër ekzotik për pushime.

Bëhet fjalë për Zanzibarin e Tanzanisë ku Rina ka postuar disa foto.

“Ngadalë, ngadalë, hakuna matata.”, shkruhet krah fotove.

Related posts

Artistja Billie Eilish flet për orientimin e saj seksual: Si e kuptova që pëlqeja vajzat

D V

Është zbuluar e dashura e Jude Bellingham, modelja holandeze tashmë jeton në Madrid

D V

Dua Lipa merr vëmendje me pallton e saj të gjatë dhe me prerje të çuditshme në rrugët e New Yorkut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky