Agjencia Zhurnal.mk.

Rina Balaj publikon një pjesë të shkurtë të këngës së re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj sot ka publikuar një pjesë të shkurtër të këngës së re.

Në videon e publikuar shihet se artistja i këndon një dashurie të cilën ka përfunduar.

 

“Po m’mungon vetja ma shume se ti!”, shkroi Rina sipër videos.

Ndryshe, para pak kohësh reperja konfirmoi ndarjen nga Sinboy, artistin e njohur në Greqi me të cilin ishte në lidhje për disa vite.

Related posts

Unaza e re rozë e Meghan Markle ka një kuptim të veçantë

D V

George Clooney komenton rastin tragjik të Alec Baldwin: Është amatoreske dhe indinjuese neglizhenca që bënë ata

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More