Agjencia Zhurnal.mk.

Rina Balaj ndan imazhe atraktive me flokë portokalli të ndezura

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.

 

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar imazhet me bluzën ngjyrë e bardhë dhe me xhinse të shkurtra të cilat kanë model mjaft interesant.

Rina është mjaft e përfolur në media rozë për linjat trupore bombastike për të cilat kujdeset me palestër dhe ushqim të shëndetshëm.

Related posts

Mbretëresha ka vendosur të ndjekë ligjërisht çdo sulm të Harry dhe Meghan

Redaksia

Jennifer Lopez rikrijon skenën nga klipi “All I Have” për Coach

D V

“Sërish unë”, Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive në pozën e re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More