Agjencia Zhurnal.mk.

Rikthehet “Euro 2020”, Italia dhe Spanja kërkojnë finalen

Sonte (e martë) do zhvillohet gjysmëfinalja e Kampionatit Evropian mes Italisë dhe Spanjës.Dy Kombëtaret duan vetëm fitore në mënyrë që të kualifikohen deri në finale, shkruan lajmi.net.

 

Duke marrë parasysh formën e mirë të dyjave, atëherë është thuajse e pamundur të dihet se kush është favoriti.

Ndeshja nis në ora 21:00 dhe zhvillohet në “Wembley”.Në finale, fituesi i këtij takimi do përballet me fituesin e gjysmëfinales tjetër mes Danimarkës – Anglisë.

Related posts

Realizon Mbappe, PSG në epërsi

Lea Muslija

Milani mund të përdorë klauzolën e Pessinas për të transferuar Ilicicin

D V

Lista e ngushtë me pesë trajnerë që mund ta zëvendësojnë Koemanin te Barcelona

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More