Agjencia Zhurnal.mk.

Rikthehet Champions League: Inter – Barcelona, kryendeshja e mbrëmjes

Champions League rikthehet sot për ta vijuar fazën e grupeve.

Më fillim nga ora 21:00 do të luhet sfida në mes të Barcelonës dhe Interit, në “Meaza”.

 

Pos kësaj përballje do të luhen edhe shtatë të tjera.

Bayerni, në po të njëjtin grup, pret Viktoria Plzenin, ndërsa Liverpooli luan ndaj Rangersit.
Më poshtë gjeni çiftet e plota.

Related posts

Arsenali po i prin garës për Raphinhan

Lea Muslija

Rooney e kritikoi në media, Ronaldo ia kthen pamëshirshëm

D V

Felix mohon interesimin e Man Utd për të gjatë verë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More