Agjencia Zhurnal.mk.

Rihanna planifikon të zhvendoset në vendlindjen e saj në Barbados me ASAP Rocky për të rritur djalin e porsalindur

Rihanna thuhet se po planifikon të rrisë djalin e saj të porsalindur në vendin e saj të lindjes, Barbados.

Këngëtarja, 34 vjeç, dhe i dashuri i saj ASAP Rocky, 33-vjeçar, thuhet se mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku më 13 maj.

Sipas The Mirror, ajo pritet të qëndrojë në Los Angeles për tre muajt e ardhshëm përpara se të kthehet në Karaibe me Rocky.

“Rihannas i pëlqen Barbados dhe asaj i pëlqente të rritej atje. Ajo dëshiron t’i japë fëmijës së saj të njëjtën përvojë që kishte – larg botës së biznesit të showbiznesit”, tha një burim.

“Si ajo dhe familja e ASAP janë në Barbados, kështu që çifti po planifikon të transferohet atje pas disa muajsh”, ka deklaruar i njëjti burim.

Media gjithashtu raporton se Rihanna tashmë ka vendosur se çfarë shkolle do të ndjekë djali i saj pas disa vitesh, shkruan DailyMail.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj ende nuk e kanë konfirmuar ardhjen e vogëlushit, ndërkohë që edhe emri i tij është mbajtur privat.

Sipas People, ylli aktualisht ndodhet në shtëpinë e saj në Los Angeles duke pushuar me foshnjën.

“Rihanna është në gjendje të mirë. Ata janë shumë të emocionuar që janë prindër. Rihanna tashmë është një nënë e mrekullueshme”, tha burimi i faqes.

Ky është fëmija i parë si për Rihanna ashtu edhe për ASAP, të cilët kanë qenë të lidhur në mënyrë romantike prej dy vitesh pas disa vitesh miqësi.

Lajmi se Rihanna ishte në lidhje me mikun e vjetër ASAP u shpërtheu në janar 2020 pas ndarjes së saj nga Hassan Jameel, me të cilin u takua për gati tre vjet.

Rihanna dhe ASAP ishin gjithashtu të lidhur në mënyrë romantike në vitin 2013 për një periudhë të shkurtër kur ajo u shfaq në videoklipin e tij muzikor për “Fashion Killa”.

Në janar të këtij viti ajo zbuloi se ishte shtatzënë kur doli me Rocky-n në Harlem të New Yorkut, ku ai u rrit.

Gjatë shtatzënisë, Rihanna e kishte zakon të tregonte barkun e saj të zhveshur kur shkonte në qytet, shpesh duke modeluar bluza bikini, sytjena ose bluza të shkurtra në mënyrë që të mos ia mbulonte mesin.

“Moda është një nga gjërat e mia të preferuara, kështu që, ju e dini, ne po sfidojmë atë që do të thotë të jesh shtatzënë dhe nënë. Ndonjëherë mund të jetë e pakëndshme dhe kështu mund ta vishni pjesën dhe të pretendoni”, tha ajo për Entertainment Tonight.

Si Rihanna ashtu edhe ASAP kanë një histori të pasur takimesh.

Rihanna ishte në lidhje me këngëtarin Chris Brown, i cili ushtroi dhunë fizike pas një debati në vitin 2009. Ajo ka qenë gjithashtu e lidhur me Matt Kemp dhe Karim Benzema.

Rocky më parë ka qenë i lidhur me yllin dhe modelen e Keeping Up With The Kardashians, Kendall Jenner.

Ai gjithashtu u takua me aktoren franceze Sophie Brussaux Rosee Divine, Tahiry Jose, Chanel Iman dhe Rita Ora. 

Related posts

Burri i Shkurte Fejzës: Gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

Xh M

Pro Band lanson duetin me Ganën, quhet ‘Goce Goce’

Xh M

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy