Agjencia Zhurnal.mk.

Rihanna nxit imagjinatën, shfaqet në formë të mrekullueshme në fotosesioni e ri të linjës së saj “Savage X Fenty”

Është padyshim një prej artisteve më të kompletuara të muzikës në botë, por prej kohësh ajo ka e dëshmuar vetën edhe në biznes.

 

Rihanna ndonëse ka kohë që nuk ka lansuar muzikë të re, ajo është vazhdimisht në qendër të vëmendjes, dhe vetëm pak javë më parë ajo publikoj shfaqjen e tretë më radhë nga linja e saj e të brendshmeve “Savage X Fenty”.

32-vjeçarja e cila u bë artistja e parë miliardere, ka vazhduar të promovojë linjën e të brendshmeve personalisht, me fotosesione që nuk duan shumë koment.

Foto: Savage X Fenty/Instagram

Në disa imazhe të reja që janë postuar në faqen zyrtare të “Savage X Fenty”, shihet ylli nga Barbadosi e veshur në një kostum të tejdukshëm me ngjyrë të gjelbër, teksa qëndronte e shtrirë në një ambient që dhuronte vështrimin nga qyteti i New York-ut.

Foto: Savage X Fenty/Instagram

“Nuk mund ta bllokosh pamjen, nëse jeni ju pamja”, shkruhet në mbishkrimin e imazheve, teksa Rihanna dukej e përkryer, me linja perfekte dhe tejet provokuese.

Ndërkohë, ylli i hitit “Work” nuk ka publikuar këngë të reja që nga lansimi i albumit të fundit “Anti” në vitin 2016, ajo ka njoftuar se puna për këtë ka filluar dhe se albumi i ri është rrugës, ndërsa është shprehur se do të jetë diçka komplet ndryshe nga ajo që ka bërë deri tani.

Ndryshe, artistja e famshme aktualisht po shijon romancën me reperin, Asap Rocky, me të cilin doli publikisht edhe në eventin më të madh të modës Met Gal. 

Foto: Getty

Related posts

Madonna publikon trailerin e shfaqjeve “Madame X”

D V

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

D V

Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin e shkurt me ngjyrë të kuqe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More