Agjencia Zhurnal.mk.

Rihanna ndanë imazhe tjera nga koleksioni i ri i të brendshmeve për komunitetin LBGT+

Ajo lëshoi një koleksion të ri për komunitetet LBGTQIA+.

Dhe, super ylli 33-vjeçar provoi se është reklama e saj më e mirë ndërsa modeloi më shumë pjesë të koleksionit të mbuluar me ylber.

‘SavageXPride …. krenari përgjithmonë !!!’ mbishkroi këngëtarja në fotografitë e publikuara.

Ajo shfaqi bustin e saj të bollshëm dhe barkun e tendosur në të brendshme të cilat shiten me pakicë midis 24,95 $ dhe 59,95 $ në faqen e internetit të markës.

Rihanna, rriti shikueshmërinë e fotove duke hedhur rripin Savage X Pride Garter, i cili u prek në brezin e saj.

Krijuesja e hiteve pozoi me njërën dorë duke tërhequr pak poshtë pantallonat e shkurtra të zeza për të zbuluar një pjesë të brendshmeve të saj, ndërsa tjetra mbështetej në ijë.

Me një palë nuanca portokalli të lyer mbi sytë e saj, Rihanna vështroi nga larg me grykën e saj të kuqe të ndezur në pamje të plotë.

Ajo aksesorizoi ansamblin e gatshëm për dhomë gjumi me një zinxhir të gjatë prej ari dhe disa rrathë të ngjashëm.

Ndryshe, Rihanna, filloi promovimin e parë të martën duke ngarkuar disa foto.

Related posts

Dua Lipa: Gjëja më fuqizuese tek gratë kosovare është vetëbesimi i tyre

D V

Kreacioni i modës e bën Penelope Cruz të duket si një vepër arti

D V

Humbja drastike në peshë, Sharon Osbourne pranon se kalon të paktën tri ditë në javë pa ngrënë

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!