Agjencia Zhurnal.mk.

Rihanna ekspozon linjat tërheqëse në videon e re promovuese të koleksionit “Savage X Fenty”

Ajo shtoi dizajnerin e të brendshmeve kur lançoi linjën e saj SavagexFenty në 2018.

 

Dhe Rihanna u tregua se ishte reklama e saj më e mirë në videon e saj më të fundit promovuese për koleksionin e saj, teksa nuk la vend për imagjinatë kur u shfaq në të brendshmeve.

Këngëtarja e “Rude Boy”, 33 vjeçe, dukej sensacionale me të brendshme, me këllëf të lartë, një rrip agresiv dhe çorape.

Foto: Rihanna/instagram

Rihanna u sigurua që të shfaqte të gjitha asetet e saj joshës teksa pozonte duke shfaqur figurën e saj të përkryer, shkruan DailyMail.

Prerja e sytjenave vuri dekoltenë e saj në qendër të vëmendjes, ndërsa vendosja e rripit të saj të varur ishte fiksuar në belin e saj të hollë.

Foto: Rihanna/instagram

Ka qenë një sezon i ngarkuar vjeshte për Rihanna-n, e cila në shtator kryesoi një shfaqje jashtëzakonisht të mbushur me yje për SavagexFenty.

Duke folur me People , Rihanna foli për rëndësinë që ka pasur gjithmonë gjithëpërfshirja për markën.

Foto: Rihanna/instagram

“Gjithmonë kam vepruar me gjithçka që kam bërë në mënyrë krijuese, qoftë grim apo të brendshme. Ndihem shumë i emocionuar kur shoh njerëzit të jenë pjesë e markës sime. Nuk është se u futa në të duke menduar, “Le të bëjmë një lëvizje”. Ndihem mirë që ka gra që po e shohin veten për herë të parë në skenë”, ishte shprehur ylli I muzikës.

Fituesi i Grammy-t lançoi “Savage X Fenty” në 2018 me qëllimin e prodhimit të të brendshmeve për persona të të gjitha formave dhe madhësive.

Figura të shumta nga industria e modës dhe argëtimit kanë nënshkruar si ambasadorë të kompanisë, duke përfshirë Kehlani dhe Rico Nasty.

Related posts

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

Ja pse Mbretëresha Elisabeth nuk donte që William të martohej me Kate

D V

Rrëfehet Aurela Hoxha: Ja pse e mbaj mister partnerin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More