Agjencia Zhurnal.mk.

Rezarta Shkurta tregon se u njoh me bashkëshortin në një aksident me makinë dhe se kanë dhjetë vite diferencë

Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta, është mjaft aktive dhe tashmë numëron fansa të shumtë në rrjete sociale.

 

Ajo së fundmi ka bërë një kuiz me fansat për të parë se sa dinë rreth saj dhe bashkëshortit të saj, Ermal Hoxhës.

Pyetjen e parë të cilën e parashtroi kishte të bënte me mënyrën se si është njohur me partnerin.

Rezarta Shkurta (Foto: Instagram)

“Na prezantoj Rina, mikja jonë e përbashkët”, “Më shkruajti në Facebook”, “Aksident me makinë” – kanë qenë opsionet që ka vënë teksa e saktë është kjo e fundit.

Rezarta e kishte theksuar edhe më parë se me Hoxhën u njoh pas një incidenti me makinë.

Në një pyetje tjetër drejtuar fansave në atë se ‘sa vite diferencë kanë bashkë’, dhjetë ka qenë përgjigja e saktë.

Rezarta Shkurta (Foto: Instagram)

Të njëjtit u martuan gjatë këtij viti pas një kohe të gjatë, gjersa kanë bashkë edhe një vajzë.

Shkurta ditë më parë paralajmëroi edhe këngën e fundit për të përmbyllur karrierën muzikore. 

Related posts

Kush e rrahu Madonnën? 63-vjeçarja shqetëson fansat duke treguar përmes disa fotografive mavijosjet e saj në trup

D V

E veshur e tëra në të bardha, Ana Kabashi njofton se kënga e re publikohet nesër

D V

I bëri ‘diss’ në mes të koncertit, Ghetto Geasy me mesazhe të koduara kundrejt Noizyt?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More