Agjencia Zhurnal.mk.

Rezarta Shkurta publikon fotografi nga dasma me nipin e Enver Hoxhës

Rrezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha, të hënën kurorëzuan dashurinë e tyre 17 vjeçare me martesë.

 

Dasma u zhvillua në anije në bregdetin e Vlorës, ku të ftuar ishin shumë miq dhe familjarë të tyre.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Rrezarta ka ndarë disa foto nga dita e tyre më e veçantë.

“Ma kujtojne te afermit se sa vite jemi sebashku, sepse mua me duket sikur te dashuroj nga dje, aq e pangopur jam me ty… Ti dua aq shume dhe ato 3 thinjat e reja qe te kane dale, edhe ato pak floke qe po te bien dhe ti i ke aq problem! Une ti dua… Te dua dhe kur me nevrikos… Edhe ankohesh per vonesat e mija.. Te dua per babin qe je me princeshen e shtepise tone”, ka shkruar Rrezarta.

Related posts

E kritikuan për veshjen e ekspzouar të vajzës në shkollë, Robert Berisha reagon me kërcënime

D V

Publikohet videoja ku shfaqen Kate Middleton dhe princi William duke ngushëlluar djalin e tyre pas humbjes së Anglisë

D V

Dafina zbulon listën e këngëve të albumit “Dafinë Moj”, spikatin duetet me nënën e saj dhe Tunën

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More