Agjencia Zhurnal.mk.

Rexhepi: Nga 50 vendotime në Tetovë jemi në epërsi prej 3 mijë votave

Shkup, 31 tetor – Kastriot Rexhepi nga Levizja BESA deklaroi në Alsat se, nga 50 për qind të vendvoteve, kandidati i tyre, Bilall Kasami prin me 3 mijë vota më shumë në krahasim me Teuta Arifin, kandidaten e BDI-së, njofton agjencia e lajmeve INA.

 

Related posts

Aktive janë 10.625 raste me Kovid-19, kompetentët apelojnë të pavaksinuarit të vaksinohen

D V

Janë regjistruar 392 raste të reja me Kovid-19, 339 të shëruar dhe 17 të vdekur

Redaksia

VMRO reagon për mos pranimin e dorëheqjeve të Filipçes e Hasanit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More