Agjencia Zhurnal.mk.

Reper i njohur amerikan, DaBaby për herë të parë në Ballkan në “VENOM NightClub”

Reperi i njohur amerikan, DaBaby për herë të parë në Ballkan do të performoj në diskotekën, “VENOM NightClub” në Prishtinë.

Sezona verore në “VENOM NightClub” do të nis më 11 korrik të hënën me reperin e shumë hiteve, DaBaby.

Kjo verë do të jetë shumë e nxehtë me artistët më të njohur në tregun ndërkombëtarë dhe atë shqiptarë, ku do të iu shoqërojnë përgjatë netëve të kësaj vere.

Për çdo mbrëmje, se kush do të performojnë do të njoftoheni përmes faqes zyrtare në Instagram: @venomkosova.

Related posts

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

D V

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

D V

Spekulimet për video-skandalin, Luana Vjollca reagon sërish në hyrje të emisionit: Sikur të mos kishte shpifje, intriga dhe kaq shumë urrejtje

D V